Halowe zawody Sportowo Pożarnicze MDP „Myje Cup” 2024

Naczelnicy,
Opiekunowie drużyn MDP
Wszyscy.

Mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich, do udziału w Halowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych MDP „Myje CUP” 2024 organizowanych przez jednostkę OSP Myje w dniu 3 lutego 2024 r, w hali widowiskowo sportowej przy szkole podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie. Idea zawodów narodziła się ponad rok temu, gdy jako jednostka ukierunkowana stricte na pracę z młodzieżą stwierdziliśmy, że pierwszy kwartał każdego kolejnego roku jest martwy w perspektywie działalności dzieci i młodzieży w Ochotniczych Strażach Pożarnych. Wydaje nam się, że będzie to świetne uzupełnienie kalendarza imprez strażackich w perspektywie zimowych obowiązków strażackich. W załączniku przesyłamy regulamin, który będzie obowiązywał podczas naszych drugich już zawodów tego typu.
Zawody, które chcemy zorganizować są rozpowszechnione w innych częściach Polski i z powodzeniem przyjęły się w kalendarium corocznych imprez. Prosilibyśmy zwrócić uwagę iż w naszym przypadku, w którym organizujemy zawody towarzyskie, bez dalszej gratyfikacji na szczebel powiatowy czy wojewódzki, w perspektywie punktu regulaminu Halowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych MDP „Myje CUP” odnośnie kategorii wiekowych oraz wieku zawodników, korzystamy z zapisu, gdzie organizator może zgodzić się na udział dzieci młodszych niż 10 lat. W tym przypadku jako organizatorzy prosimy o bezpośredni kontakt.
Dla wszystkich drużyn przewidziany jest bezpłatny parking, ciepły posiłek oraz opieka medyczna, dodatkowo wprowadziliśmy możliwość noclegu, który przewiduje zakwaterowanie, sanitariat, (każdy nocleg powinien być uzgodniony z organizatorem, ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają drużyny przyjezdne) koszt wyżywienia podczas noclegu pokrywa drużyna przyjezdna.
Liczymy na Wasze przybycie i wspólną świetną zabawę! Mamy nadzieję że razem zapoczątkujemy coś na tyle wspaniałego, że wpisze się w coroczne kalendarium imprez Powiatu Ostrzeszowskiego. Do zobaczenia w Ostrzeszowie!

Naczelnik jednostki OSP Myje
dh Marcin Ambroziak