Fotorelacja z Zawodów Sikawek Konnych

Fotorelacja z Zawodów Sikawek Konnych

Fotorelacja z Zawodów Sikawek Konnych

📸 Dzięki gminie Kościan oraz strażakom ochotnikom zrzeszonym w strukturach Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP powiatu Kościańskiego możemy cieszyć się wspaniałą fotorelacją z Zawodów Sikawek Konnych. Serdecznie dziękujemy za uchwycenie tych wspaniałych chwil! Jednocześnie chcieliśmy jeszcze raz podziękować wszystkim Uczestnikom i Zawodnikom za przybycie i wspólną zabawę! 👏

Impreza mająca już swoją historię i tradycję doczekała się w tym roku Honorowego Patrona, którym był Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Zawody zostały zorganizowane przez Gminę Kościan oraz Oddział Powiatowy ZOSP RP w Kościanie przy wydatnej pomocy Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu.

Istotnym, godnym odnotowania faktem, jest zapewnienie wszystkich uczestników (w tym drużyn zagranicznych) o woli uczestnictwa także w przyszłorocznej edycji.

Dziękując organizatorom, licznie przybyłym kibicom, a przede wszystkim uczestnikom zapraszamy już na kolejną edycję, którą współorganizatorzy już planistycznie omawiali podczas niedzielnego pożegnania.

Skip to content